Kwestionuję tylko absurdalną ściemę o złym zespole i kochanym prezesie. PD zupełnie inaczej by się sprzedawało z suportem. Nie wiem czemu CFG nic nie robi by pokazać, że gra nie jest porzucona. W DI była informacja o tym, że Hard West więcej zarobił w 2 roku od premiery, ale tam jeszcze przed PD wyszedł jakiś dodatek.
Kostek miał inny pomysł, to sobie zrobił. Tylko rozdrabnia niepotrzebnie grupę. Żaden z największych teamów w Polsce nie zaczynał od hitu. Ale brak cierpliwości tak się musiał skończyć.
Mówiłem już kiedyś, że jak już budować coś od zera, to można by zmienić nazwę i logo spółki, żeby się zaczęła inaczej kojarzyć.