Pany złote a o co chodzi? Najważniejsze wydarzenie nadchodzącego tygodnia to chyba wyjście adameczka. Może ESPi o tym powinno być. Czym to forum bez szamana i adameczka. Nuda będzie bo tylko lepiej... Przeżyliśmy trigona, dwie dymisję, masową dezercje....dni makabrycznego dna już były panocki...teraz tylko odbieranie akcji od zniecierpliwionych do czasu wejścia funda jakiegoś lub grubasa. Kiedy?? No pewnie jak ACS będzie jakiś sensowny gameplay. Nie uważacie że pora na kickstarter dla ACS?