Śmieszne te płatne wywiady, ale przynajmniej trochę konkretów się znalazło. PD2 wciąż niepodpisane, więc może niech sprzedadzą całą markę albo skoncentrują się na planszówce na razie.
ACS w 2020 będzie trudny patrząc na Uboat. Może w early, żeby pozbierać opinie od graczy. Tak czy inaczej, ja w nic przed 2021 w zyskach nie wierzę. Roześmiałem się z tego, że nie było co dokańczać po starej ekipie. Byli w 20-25% produkcji na 40 osób, a 10 osób nie mogło jej dokończyć. Einstein by się nie domyślił :-).