W zasadzie nie ma co dyskutować. PD sprzedał się poniżej oczekiwań. Pytanie czy się zwróci. Natomiast co do kierunku działania spółki to raczej złudzeń nie mam. 11 a 12 zawsze jest błyskawicznie zbierane. Czeka nas oscylowanie 12 a 14 chyba ze prezes zaskoczy nas kolejnym info albo pojawi się zewnętrzny fund niezależny od cypryjczyka PLW. No i czeka nas jeszcze zrzut Adameczka - na załamaniu tacy mogą wywalić z płaczem za bezcen