AkcPLW i Ontario - kącikiem ust zawsze sie uśmiecham gdy wpada tu stara ekipa i jej sympatycy powylewac żale. Jako wkurzony niegdyś akcjonariusz powiem tylko tyle ze kamizelka powinien cara całować w pierścień za to ze przed prokuratorem nie tłumaczył sie za działania na szkodę spółki (także komentarze które po odejściu zostawiał w necie). Ja bym się z nim nie pierd... A ty Blazej - jesli tu zaglądasz - jedz mniej wegańskiej kiełbasy bo tych podbródków to masz o dwa za dużo