Dnia 2013-03-24 o godz. 15:22 ~Inwestor napisał(a):
> Szkoda czasu na bezproduktywną polemikę. Ty swoje, ja
> swoje... Każdy sam odpowiada za swoje pieniądze a mi nic do
> tego. Poklepujcie się dalej po plecach jaka to super
> Spółka. Większość spółek na NC to śmieci - taka prawda. Są
> nieliczne wyjątki. Szkoda, że tak wygląda ten nasz rynek.
> Boss dobrze tu pisze, może trochę za dużo :) ale ma rację.
> Jest w zdecydowanej mniejszości i to tylko pokazuje ile
> osób złapało się na info o kredytach. Życzę powodzenia,
> UWAŻAM że się przyda!
daj buzi bossowi hahaahahahah.....i znowu sugerujesz ze spólka klamie tymi infami o kredytach......skad wy sie bierzecie...