Szkoda czasu na bezproduktywną polemikę. Ty swoje, ja swoje... Każdy sam odpowiada za swoje pieniądze a mi nic do tego. Poklepujcie się dalej po plecach jaka to super Spółka. Większość spółek na NC to śmieci - taka prawda. Są nieliczne wyjątki. Szkoda, że tak wygląda ten nasz rynek. Boss dobrze tu pisze, może trochę za dużo :) ale ma rację. Jest w zdecydowanej mniejszości i to tylko pokazuje ile osób złapało się na info o kredytach. Życzę powodzenia, UWAŻAM że się przyda!