boss,
zaczynasz mnie drażnic z tym swoim twierdzeniem, ze spolka jest wydmuszka i informacje ktore sie pojawily oficjalnymi komunikatami sa po to aby zarzad mogl pozbyc sie akcji spolki.
powinienes bardziej wazyc slowa.
na Premetinv taz jakis koles wypisywal twierdzenia nie poparte zadnymi faktami czyli celowo wprowadzal w blad i spolka bardzo ladnie sie zachowala. mysle ze to innym spolkom publicznym tez zalezy na dobrym imieniu ponizej masz inf odnosnie art. 39 ustawy o obrocie instrumenatami finansowymi) ,ale to nie kary sie spodziewaj ale jesli spolce zalezy na dobrym imieniu to moze tez zajma sie tym prawnicy bo w poniedzialek skontaktuje sie ze spolka i poinformuje, ze bylem zainteresowany zakupem pakietu akcji , ale jakas osoba o IP 89.67.66 rozpowszechnia publicznie informacje, ze spolka to drugi amber gold.