Człowieku nudzi Ci się? Wszyscy z forum Bankiera powinni siedzieć gdyby czepiać się słówek! Nie podałem linka do informacji o bankructwie! To moje zdanie rozumiesz??? Jesteś z Zarządu spółki coś czuje. Dlatego się tak gotujesz. Odpowiadać karnie to powinna Spółka za to co wyczynia! Nie tylko ta z resztą. Co tu robię? Głównie czytam, czasami sam coś napisze. Zapamiętaj - nie wierzę, że ktoś zdrowy psychicznie inwestuje w cokolwiek sugerując się wpisami na forum. Brak słów...