NWA dobrze piszesz. Tak samo bylo z niejakim ´mario´ na spolce PMI. Obrazal, wyszydzal, pisal nie prawde. Spolka zglosila zawiadomienie o mozliwosci popelnienia przestepstwa i teraz niejaki mario juz nie pisze na zadnym watku. Co do niejakiego boosa i osoby df ( podejrzewam ze jest to ta sama osoba ) jezeli swoimi wpisami ze to spolka bez przyslosci balon i drugie amber gold spowodowali to , ze nie zakupisz pakietu akcji spolki jest powaznym sygnalem dla firmy by takim osobnikiem sie zajac odpowoednio jak to zrobilo PMI. Mam doswiadczenie w takich sprawach i juz nie raz widzialem jak biedni chlopcy plakali przed sadem a ich mamy prosily zeby wycofac oskarzenie. Kary sa wysokie wiec radze sie niektorym zastanowic dwa razy zanim cos napisza bezsensownego. Na szczescie w internecie nikt nie jest anonimowy.