Boss ja już pisałem Ci kto ma więcej głosu w tej spółce i ta osoba ani jednej akcji nie sprzedała a że prezes z nazwy sprzedał to już inna bajka i nie zapamiętaj to że ten co ma przed nazwiskiem prezes nie musi odrazu oznaczać że w tej chwili rządzi tą spółką