Nikim nie manipuluję! Wyrażam swoje subiektywne zdanie i mam do tego prawo. Inni nie muszą się z tym zgadzać. Forum jest do wymiany poglądów więc puknij się w głowę! Akcji nie mam, nie miałem i nie chcę mieć! To jest papier dla takich jak Ty właśnie...