napisales, ze spolka jest bankrutem... to jest wlasniefalszywa informacja, ktora moze wprowadzic w błąd..
jesli wyrazasz swoje zdanie to uzywaj: "moim zdaniem" , "wydaje mi sie"
wlasnie przez brak tego mozesz miec problemy wg art 39.
jesli chodzi o forum to oczywiscie sluzy do wymiany pogladow i tych za i przeciw
jesli nie masz akcji i nie chcesz miec to po co tu piszesz mądrzac sie co spolka ma w planach? taki dobry wujek z Ciebie?