Dnia 2013-03-24 o godz. 10:55 ~Inwestor napisał(a):
> Brawo! Jeden normalny! Nic dodać nic ująć! Super info to
> takie, o którym nikt nie wie i które pojawia się nagle, a
> nie takie co odgrzewają co tydzień i o którym wszyscy
> wiedzą ;) Władze spółki puszczają jakieś informacje pod
> które ubierają naiwnych w bankruta!
ty chyba jestes glupi....nie..ty jestes napewno glupi....