nie napisalem ,ze ktos ma siedziec, ale jak zaplaci kare w wysokosci powiedzmy 20tys zl to 2 razy sie zastanowi zanim cos napisze.
nie neguje tego jak ktos pisze zle o spolce, bo potrzebna jest konstruktywna krytyka, ale niech pisze prawde, ty twierdząc o bankrucie piszesz nieprawde i za to mozesz odpowiadać.
widze, ze bardzo sie zagotowales bo stasznie duzy wykrzyknikow uzywasz, ale wyluzuj.
nie podniecaj sie tak bardzo.
czy podales linka do informacji o bankructwie?
czy ty czytasz to co piszesz?
chcialbym sie dowiedziec co takiego wedlug Ciebie spolka wyczynia za co powinna karnie odpowiedziec?