Dnia 2013-03-24 o godz. 10:09 ~lol napisał(a):
> Teksty mowiace o tym ze spolka dyma akcjonariuszy i
> sugerujace ze komunikaty plynace ze spolki to sciema
> plynaca z ust zarzadu sa wystarczajace zeby napisac
> odpowiedni e-mail do spolki podac nick, IP i przyklad jako
> wzor np. PMI w jaki spospob zadbalo o swoje dobre imie.
Z jednej strony super info a z drugiej strony prezes pozbywający się swoich akcji.
Odczytujcie to jak chcecie . Ja widzę zagranie poniżej pasa.