dokłądnie.
zrobie to z czystej ciekawosci jak spolka odniesie sie do tego tematu bo ludzie rozsadni nie kieruja sie wpisami na forum kiedy chca zainwestowac w spolke, ale przeciez na naszej gieldzie nie tylko rozsadni inwestuja a takich trzeba chronic :).
proponuje, zeby kilka osob napisalo do spolki. zajmie to cale 5 minut a dzieki temu moze wroci tu jakas merytoryka a nie same obelgi jakis dzieciakow dzieki temu ilosc postow spadnie o 90%