Ale wcześniej zrobiłem prawdziwy zysk - sprzedając drożej niż kupiłem. Liczysz procenty a ja liczę kasę która na koniec roku podatkowego jest na koncie.
Zastanów się dlaczego po odcięciu dywi obroty wzrastają i dlaczego ktoś sprzedaje w skandalicznie miejskiej cenie