Dnia 2023-05-06 o godz. 08:26 ~Ktmrn2 napisał(a):
> 85k z dywidendy z RÓŻNYCH spółek plus 20k dochodu.
Czyli tak ostro wachlując obrotem nic nie wyszło z papierowej straty? Bo przecież zapłaciłeś 24k PLN podatku.
Z tego co piszesz to na kursach spółek dywidendowych robisz straty, które później odrabiasz na perełkach nie-dywidendowych? Czyli sugerujesz, że Cog najlepiej sprzedać i wiać na inne perełki?