Większych bredni nie słyszałem. Zapłacisz ryczaltem podatek od dywidendy, a jeśli po odcięciu sprzedasz akcje niżej niż odcięcie to fizycznie zrealizujesz stratę i to wcale nie papierową tylko razem z dywidendą będziesz mial mniej kasy niz zainwestowałeś. 8 mln ale jaja