Jeżeli Ty nie trollujesz, a Twoja "optymalizacja" naprawdę polega na tym co opisałeś powyżej, to polecam jeszcze raz przeanalizować swój schemat. Weź w tej analizie pod uwagę, że przy wypłacie dywidendy na konto dostajesz kwotę niższą o 19% - podatek u źródła. Jeżeli wysnujesz poprawne wnioski, myślę, że rozważysz sensowność robienia swojej "optymalizacji". Pozdrawiam - Wujek.