Tak jak mam wybór 0,3 prowizji albo zero - wybieram zero.
Biedny liczy każdą złotówkę, bogaty - każdy grosz.
Podatki niestety płacę ale wolę je płacić mniejsze. Na przyszły rok zabezpieczyłem wstępnie 15k - trzymam je w obligacjach ROR - 68 zł odsetek miesięcznie i w lutym zwrot kapitału.
Będę próbować z nich nie skorzystać.