Prawda jest taka, że po odcięciu dywi masz możliwość uśrednienia w dół swojej śreniej ceny zakupu - oczywiście ma to sens tylko gdy już wiesz, że jesteś mocno zarobiony i zapłacisz duży podatek. Po prostu robisz papierową stratę która przełoży się na niższy do zapłacenia podatek.
Jeżeli optymalizujesz to w xtb - bez prowizji - żal tego nie zrobić.
Jak cwaniacy zoptymalizują swoją cenę zakupu - nadejdą wzrosty. Ogłupiały leszcz - rzecz jasna - przeciera oczy ze zdumienia i nie wie o co kaman.