Dnia 2023-05-05 o godz. 17:48 ~Ktmrn2 napisał(a):
> Prawda jest taka, że po odcięciu dywi masz możliwość uśrednienia w dół swojej śreniej ceny zakupu - oczywiście ma to sens tylko gdy już wiesz, że jesteś mocno zarobiony i zapłacisz duży podatek. Po prostu robisz papierową stratę która przełoży się na niższy do zapłacenia podatek.
> > Jeżeli optymalizujesz to w xtb - bez prowizji - żal tego nie zrobić.
> > Jak cwaniacy zoptymalizują swoją cenę zakupu - nadejdą wzrosty. Ogłupiały leszcz - rzecz jasna - przeciera oczy ze zdumienia i nie wie o co kaman.
Też przecieram oczy ze zdumienia. To w końcu co robisz, sprzedajesz, uśredniasz w dół, optymalizację zakupu, czy papierową stratę? Jakiś haos jest w tej ciekawej teorii.