no idiota :) “nie sztuka kupic cos co rosnie, sztuka zanim urosnie...” to zakupy ze srednia w okolicy 30 pln sie kwalifikuje czy nie? Ty rozumiesz co sie w ogole do Ciebie pisze? oczywiscie ze kupowalem po 40, i 45 a potem 30 i najwiecej pomiedzy 25-30 - wiesz co to srednia wazona? wiem, Ty w tym czasie 100 razy obrociles na 1000%
a najlepsze juz sa te Twoje docinki do wszystkich intelektu. belkot w kazdym poscie, mysli bez jakiegolwiek ciagu logicznego i na koniec- nigdy nie odnoszenie sie do poprzedniego watku, pytania itp. zawsze zmiana tematu i jedziemy z gownoburza... nasz przewodnik, wodzu prowadz. jakbys byl chociaz troche kumaty to bys wiedzial ze inteligencje, profesjonalnosc itp widac po czynach, wypowiedziach, argumentach itd a nie podkreslaniu w kazdym poscie jakim sie to jest guru i mentalnie ponad wszystkim. tego nie trzeba podkreslac bo to sie widzi. Ci co to robia nagminnie, prawie w kazdym poscie, to z reguly z tych raczej mniej ”mniej madrych”
ps. w poniedzialek spadnie pare procent i bedzie sie tu produkowal ze przewidzial...