o wrocil i nasz pg - od razu wesolo. widzisz niektorym jest dobrze z zaledwie kursem 3x w niecale dwa lata. mi przy pari tys akcji na male mirszkanie starczy. ale jakby sie Ciebie sluchalo to by sie mialo kilka razy tyle, wiem... mi starczy. ale co tam miernoty intelektualne wiedza. co do Twoich analiz to pokaz ta analize z parkietu o ktorej mowisz-ja widzialem akurat sporo analiz ze aktywne inwestowanie w dluzszym terminie ma klipoty z pobiciem indeksow (10-20 lat) ale co tam-rzucisz haslo i zmiana tematu.
ale caly czas nie moge rozgryzc - kolega zarobiony na miliony jak zakladam, w “kwiecie” wieku a tu ciagle dowartosciowywanie sie na forum i pyskowki jak jakis rozemocjonowany nastolatek. spokojnie, nie ma sie co tak naponac.