ciebie tez mi w końcu żal zapomniałem ,ale toż to samo kólko różańcowe wzajemnie poklepujących się po plecach leszczy, ja do nich nie należę i zawsze mam swoje zdanie, wzrosty nieprzypadkowo w piątek zatrzymały się na takich a nie innym poziomach i reko haiti banki kupuj od nich z ceną 124 nie było też przypadkowe z wynikami przychodów. Nie sztuka kupić coś co rośnie sztuka kupić coś zanim urośnie i nie tykać jak spada , ale dzieciaku do tego trza dorosnąć intelektualnie tyż . A tak na marginesie proponuje wrócoić do swoich wypocin z przed dwóch lat w okolicach zwały i przypomnieć sobie szczyt swojego intelektu , koło 40 , ja w przeciwieństwie do was nie ma się czego wstydzić . pierwsza zwała na szerokim i z nory nie wychodzicie , a potem druga i po waszych zyskach he he znafcy fundamentów .