Dnia 2020-10-17 o godz. 09:10 ~czujny napisał(a):
> PG, na jakich wątkach się jeszcze udzielasz? Chętnie poczytam o innych twoich spółkach.
he he jaki twój stary nik był że się go wstydzisz , nie bądź taki zdolny inaczej w zasadzie na jednej spekulacyjnej , ale se ;poszukaj tylko sprawdzaj IP bo wielu znafców chce uchodzić za pg , jak jestem antywskaźnikiem to po jaki grzyb go udają nie kumam i nie PG tylko pg, bo PG to nie ja
posta założyłem bo zleciało się wielu nowych- starych naganiaczy , papier potrzebuje uspokojenia a nie gawiedzi