Dnia 2020-10-17 o godz. 12:04 ~xyz napisał(a):
> KIedy bedzie taka wycena ?
> Tego nie wiem. Moze w przyszłym tygodniu bedzie 150 a moze za 6 m-cy.
> Fundamenty sa bardzo dobre a szanse ze wejda na
Nasdaq tez duze a wtedy kolejny odpał.
> Rezcz w tym ze to ty ciagle szczekasz mienisz sie madrala i operujesz na liczbach.
> Masz szanse pokazac ile warta jest twoja analiza AT.
> Pisałes, ze to dziedzina nauki wiec nie powinno to byc takie trudne. wykorzystaj nauke i napisz ile Livechat bedzie kosztowł w piatek w pszyszłym tygodniu ?
>
nie wiesz ty taki góru od 2 lat trzymający cały czas ten sam pakiecik na bierki , dziesiątki razy was obiegłem w ciągu 2 lat obiegnę i teraz , dobrze ze tyle tu samych optymistów dzięki wam badan nastroje