kolejny znafca dał głos, ty też witałeś się ze stówką jak długo się bujało w okolicach 85-90 ,mówiłem że stówka bedzie ale nie teraz nie mówię że nie wzrośnie ale zanim wzrośnie powinno spaść , co do antywskażnika zabawny jesteś , przeczysz synku faktom, ponadto nie zachłystuj się papierem bo się udławisz ,a lvc merkartorem nie będzie, a co do rozgrzanej główko ochłoń i posłuchaj sobie Borowskiego na YT zgłębisz swoją wiedze psychologiczno-giełdową o ile masz co zgłębiać , he he