Witaj.
Nie pogrążaj się.
Jesteś jak antywskaźnik tego co inwestorzy powinni robić na tej spólce.
Ciagle przewidujesz spadki a akcje, chyba tobie na złość ida w góre.
Kazdy "leszcz" o ktorym tak chetnie wspominsz wiecej od ciebie zarobia
Zajmij sie czyms w czym jestes dobry