Oczywiście jesteś guru wszystkich inwestorów i idealnie wykorzystujesz każdy dołek i górkę. W zależności od spółki jestem inwestorem długoterminowym lub krótko. O USA mówię bo sami o tym wspominali i jak do tej pory nie wykluczyli tej opcji dlatego uważam, że jest duże prawdopodobieństwo. Tobie pewnie to nie pasuje ponieważ więcej ludzi zaczęło uważać podobnie, jak ja i kurs trochę odleciał.