felek gdybyś mnie słuchał to bys sprzedał za 40 i odkupił za 23 ii dokupił w panice po 30 z hakiem , ale ty jako typowy inwestor kup i trzymaj modlisz się o wzrosty, może zarobiłeś 150 % ale ja 500 % i więcej i w zasadzie zawsze odkupywałem taniej niz sprzedałem wiięc o mnie sie nie martw trzeba wiedzieć kiedy kupić i kiedy sprzedać , ci co sprzedawali w piątek pod sprzedaż faktów na wysokich obrotach to idioci nie chcą zarobić , radzę przeanalizować wykres merkatora po wynikach którego c/z jest znacznie niższa niz lvc a i perespektywy kolejnych wyników tez znacznie lepsze , tu po nowym roku handel i światowa konsumpcja zacznie się zwijać, a iak dolar poleci na mordę a poleci to wtedy się dziwisz , a mrzonkami publikowanymi co chwila o wejsciu do USA kursu nie nagonisz
ps. rozumiem że macie nowego wroga bo nie nagania na wzrosty , oj wy biedni znawcy fundamentów