nie guru bo jak pisałem nie kupiłem mercatora bo się bałem tej wyceny , ale co do lvc niestety ku waszemu zdziwieniu mało kiedy sie myliłem , o czym świadczą moje wpisy od 2 lat, a nie od kilku miesięcy czy tygodni nowych znafców gpw poczytaj sobie także moje wątki do pcc exol tak od 2 zł do wyników i póżniej to zrozumiesz , że jesteśmy w innej lidze , a mnie chodzi o znacznie większe pieniądze niż tobie. zatem strategia kup trzymaj i zapomnij i módl się o wzrosty na mnie nie działa