KIedy bedzie taka wycena ?
Tego nie wiem. Moze w przyszłym tygodniu bedzie 150 a moze za 6 m-cy.
Fundamenty sa bardzo dobre a szanse ze wejda na
Nasdaq tez duze a wtedy kolejny odpał.
Rezcz w tym ze to ty ciagle szczekasz mienisz sie madrala i operujesz na liczbach.
Masz szanse pokazac ile warta jest twoja analiza AT.
Pisałes, ze to dziedzina nauki wiec nie powinno to byc takie trudne. wykorzystaj nauke i napisz ile Livechat bedzie kosztowł w piatek w pszyszłym tygodniu ?