xyz zawsze byłeś miernym graczem w ciągu tych 2,5 roku , kiedyś parkiet analizował strategię kup i trzymaj od aktywnej alokacji kapitału i róznice było, kolosalne na korzyść tej drugiej metody . Pewnie , że było 21 i przeżyliście spadki ponadto 100 % a teraz jest mega dużo bo 110 i sikacie ze szczęścia tylko ile nominalnie na tym zarobiliśćie macie na małe mieszkanie przynajmniej ? skoro tacy dobrzy rzekomo z was fachowcy he? pytanie tylko po co leszcze było przeżywać , a ty xyz inteligiętny inaczej pojmij , że jak wszyscy są zapakowani i pieją w niebogłosy och ach i ech i czekaja na pincet to kto to dalej będzie ciągnął dane już zeszły i są znane , wiec pod co ta gra .Jedna sesja zła w stanach i chowacie się miłośnicy rybek do nory jak zawsze he he