na spolce nie jestem od wczoraj ale również nie dlugo. zreszta jakie ma to znaczenie?
prezes poczekał na informacje o podpisaniu sndykalizacji kredytu i wtedy kiedy pojawił sie bardzo duży popyt bo chyba ponad 700tys to sprzedał moim zdaniem reszte.
nie jest łatwo upłynnić ponad 350 tys na NC na tej spolce. bo niby kto sprzedawał jak nie on?
czesc na pewno DT bo moim zdaniem inni czekaja na wyzsze poziomy.
spolka twiedzi,ze obrót akcjami prezesa nie był spowodowany informacjami do jakich ma dostep tylko prywane sprawy o ktorych nie wiemy i mnie nie interesuja.