co Ty piszesz o popuszczaniu ..... ludzie nie wiedzą co tu naprawdę się zadzieje,
wskakują tu i czekają ... aż pojawi się kolejne konkretne info ( około kwietnia)
na dzień dzisiejszy wszyscy szykują duże oblężenie, .... sygnału do ataku jeszcze nie ma
pozdrawiam
sn77