no widzisz , jestem lepszy od komunikatów ,
prezes nawet jakby chciał sprzedac to tak jak kazdy normalny człowiek poczekałby na wybicie i spokojnie sprzedał wyzej
zreszta , fakt faktem , powiedz cos ciekawego , daj jakis argument a tak to jest tylko spam twój
zreszta badz powazny dystrybucje robi sie duze obroty i w góre pod info i sie wychodzi a nie jak tylko kurs podskoczył wali sie w rynek ile wejdzie zeby go zasypac
od kiedy tu jestes od wczoraj