to poleci dopiero jak przyjdzie info ze kasa na koncie , bo zgnoili kurs specjalnie i ludzie pogłupieli ,
wcale to nie jest prawda ze prezes sprzedaje i dlatego ostatnio tak po info kurs spadł
tu musiał ktos rzucic naprawde sporo zeby go zagasic po imfo z 1,03
tak ze musiał sie na poczatku sporo natrudzic , potem juz poszło bo spekuła sie drobna dołaczyła
a sn77 to ty jakis niedowartosciowany jestes czy co , ze akcji nie masz a siedzisz tu na forum i sie tak produkujesz czy co ?
chcesz jakis poklask uzyskac , zeby ci poklepac po plecach i pochwalic