ponieważ ostatnio pojawiaja sie dziwne komentarze odnosnie zbycia akcji przez Prezesa oraz wypowiedzenia umowy Autoryzowanemu doradcy postanowiłem to sprawdzić u źródła. oto co dostałem w odpowiedzi:
Pan Henryk Kluba jako posiadacz akcji a zarazem osoba mająca dostęp do informacji wcześniej od innych inwestorów podlega tym regulacjom i je stosuje . Przyczyna operacji na akcjach jest jego prywatną sprawą i na pewno nie jest spowodowana informacjami do których inni nie mają dostępu.
Obowiązek posiadania AD jest zniesiony dla spółek z ponad 2- letnim stażem na rynku NC . Koszty usług AD nie należą do niskich stąd decyzja o ich nie ponoszeniu .
Z poważaniem