as, jesteś naprawdę godny czytania, nie masz żadnej wiedzy na temat tej spółki, nie masz wiedzy na temat giełdy, w dodatku Twój wulgarny język świadczy o tym, że z czymś sobie nie radzisz, pewnie nie masz pracy, nie mówiąc o dochodach. Kupiłeś pewnie tą spółkę za kilka tysięcy i liczysz na szczęście, że zarobisz parę stówek. No cóż powodzenia,.. aha.. pisz sobie o mnie co chcesz .. ale pamiętaj .. to nic nie zmieni.
pozdrawiam
sn77 ..
aha... teraz możesz napisać jak się będziesz jutro podpisywał (zgodnie z umową)
:)