róznie jest w zyciu , może sytuacja życiowa go do tego zmusiła a moze faktycznie taka niepisana umowe mieli ze ma si epozbyc akcji , zwróćcie uwage ze wczesniej jak sprzedał po 60 groszy ten pakiet ktos specjalnie to rozbił na kilka umów po to zeby sie nie ujawnic
a ty jak ci sie nie podoba i popuszczasz w gacie , to sprzedaj i przestań głowe zawracać a nie marudzisz tu jak baba