wiesz jakos ktos kupił poza rynkiem prawie milion akcji po 60 i nie było to dla niego zbyt duzo
a nie rozumie twojego marudzenia tu
nie masz akcji to cie to huk obchodzi a jak masz a ci sie nei podoba sprzedaj i nie marudz , chetni na odebranie sie znajda