piszesz o inventi ? jaki płacz chłopie ? wczoraj juz widły zrobili pod nastepne jakies info i co dzis masz tam , płacz i zgrzytanie zebów bo jak ktos połakomił sie i kupił po 57 a dzis ile to stoi 40
tak działa dystrybucja , to samo było na gecie , Karkosik jest juz chyba spalony ze swoimi biznesami
nauczył sie od Patro robic wałki i zarabiac na obietnicach
najpierw jedna spólka , nei pamietam nazwy , narobił szumu podbił w kosmos i sie wycofął potem get tez udupieni ludzie
tak ze gdyby tu głównym udziałowcem był np Karkosik to bym sie raczej martwił
a invento chwali spekuła ze cudna spóka bo niezle sie buja , jak ma wyczucie wejdzie w odpowiednim momencie wyjdzie to jasne ze malina