fakt, cala operacja trwa juz prawie rok i jestesmy coraz blizej nowej drogi spolki.
przez to ze prezes co wydaje sie najbardziej prawdopodobne musial sprzedac swoje akcje dlatego nie wystrzelilo, ale dzieki temu jego akcje trafily w inne rece a pamietajmy ze sprzedawa ze srednia cena 43gr kolejne 145tys(wczesniej 955tys po cenie 60gr) a jestem przekonany ze niedlugo bedzie kolejne info o sprzedazy w dniu 1.03 gdzie przy duzych obrotach byly spadki.
a obroty byla b. duze jak na ta spolke