uwazam, ze dobrze jak sa obozy ZA wzrostami i PRZECIW bo osobiscie, to mi sie juz rzygac chcialo jak czytalem posty jakie to to Depend osiagnie poziomy po podpisaniu umowy kredytowej, ale jesli ktos pisze przeciw to niech chociaz konkretne argumenty poda zeby mozna bylo porozmawiac bo to przynajmniej otworzy oczy innym a nie pisac glupoty zeby pisac...