zobaczcie co sie np dzieje na inventi , tam nigdy takich obrotów nie było , a teraz dzien w dzień minimum 500tys akcji leci a bywa ze i 1,5 mln
a wczesniej dosłownie bezruch
a spekulanci pieja z zachwytu ze perła , tylko ta perła nadrukowała akcji po 10 groszy i teraz wala w rynek , ale zeby kurs podtrzymac robia odbicia lekie zeby nakarmic te sfołocz , a na forum pieja z zachwytu jaka to perła
kiedys moze i miała zadatki na fajna spólke ale jaja sobie robia z akcjonariuszy
same listy intencyjne i nic poza zeby nakarmic nastepna partie