Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,77 zł , zmiana od tamtej pory: 96,34%

Re: darmowa diagnoza

Zgłoś do moderatora
To socjotechnika polegająca na oszukiwaniu ludzi (w danym przypadku) poprzez wmówienie (wielokrotne powtarzanie wątku) graczom, jaki to przeźniczak jest znakomitym analitykiem. Proszę zauważyć, że powtarzane są nieistotne sukcesy np. „strzelił 300 mln to do końca świata będziemy o tym czytać”, a nie podaje się informacji negatywnych, które były (i są nadal kluczowe dla kursu), jak np. „Nie strzelił wojny i dywidendy to o tym nie przypomina”, bo zepsułoby wizerunek przeźniczaka. Sam tytuł wątku jest socjotechnicznym oszustwem, piszę to fan przeźniczaka  fif_111 (z jego fanklubu) do przedstawiciela (zen_on – aktualny wspólny Nick dla seniora „w-w” i jego pseudoanalityków) podobnej sekty (piramidy) „w-w”. Obie te grupy ściśle ze sobą współpracującą (np. na tt nawzajem się reklamują).  

Ps. obie te sekty już nic nie kupują, tylko naganiają na wzrosty, aby ubrać naiwnych graczy. Proszę uważać z zakupami !!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 1,47% 29,00 2023-03-30 17:03:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.