Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,91 zł , zmiana od tamtej pory: 82,43%

Re: @zen_on - o tragicznej prognozie PRZEZNICZAKA cd

Zgłoś do moderatora
"Ok, Ok, OKPo głębokiej analizie doszedłem do wniosku:Pan Paweł, na Prezesa TVP"
Ale co mnie to interesuje?
Przeźniczak jest użytkownikiem forum, tak jak i my. Jedna z różnic jest taka, że on swoje wyliczenia/prognozy wstawia. A my możemy je ocenić, analizować lub olać. A po czasie sprawdzić czy miał rację. Masz odwagę na voś takiego? Póki co masz średnią skuteczność:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 1,57% 27,20 2023-03-21 17:04:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.